רח׳ הרקון 13 רמת-גן. קומת גלריה מתחם הבורסה טלפון: 03-5335060

קונים במזומן

מכירת זהב
אנו מתמחים בזהב על כל סוגיו ומבטיחים לתת ללקוח את המחירים הטובים ביותר בשוק.
אנחנו קונים טבעות זהב, שרשראות זהב, שעוני זהב, מטבעות ישנים מזהב, תכשיטים בעיצובים מזהב, וכלים שונים מזהב מלקוחות פרטיים
איך זה מתבצע?
השלב הראשון הוא הערכת השווי של הזהב אשר נמצא ברשותכם, הערכה שאנו נותנים היא ללא עלות וללא התחייבות. לאחר מכן ובהתאם לבדיקות השונות תינתן הצעת מחיר אטרקטיבית ותשלום ללקוח.
מכירת כלי כסף ויודאיקה 
אנו מתמחים בכלי כסף ויודאיקה על כל סוגיו ומבטיחים לתת ללקוח את המחירים הטובים ביותר בשוק. אנחנו קונים כלי כסף, אונקיות כסף, עתיקות, מטבעות כסף, תכשיטי כסף ופרטי יודאיקה.
איך זה מתבצע?
השלב הראשון הוא הערכת השווי של כלי הכסף או היודאיקה אשר נמצא ברשותכם, הערכה שאנו נותנים היא ללא עלות וללא התחייבות. לאחר מכן ובהתאם לבדיקות השונות תינתן הצעת מחיר אטרקטיבית ותשלום ללקוח.

 

מכירת אבני חן ויהלומים
בחנות מועסק גמולוג מורשה מטעם IDS אשר יודע להעריך במדויק את אבני החן והיהלומים שברשותכם 
אם יש לכם יהלומים בכמה צורות, זכרו כי יהלומים עגולים שווים יותר כסף, אל תתפתו להצעה כוללת המנטרלת את השווי של היהלומים העגולים. יהלומים צבעוניים בגוונים מסוימים שווים הרבה יותר כסף מיהלומים לבנים. 
שורה תחתונה תחום היהלומים ואבני החן הינו תחום מורכב אשר ממוחה בתחום יוכל לעזור לכם לקבל את הכסף המגיע לכם אנו במרכז הזהב יודעים להעריך את אבני החן שברשותכם, הגיעו אלינו! לקבלת הצעה טובה איכותית ומשתלמת ביותר עבורכם.

 

מכירת שטרות ומטבעות ישנים
אנו קונים את כל סוגי המטבעות והשטרות הישנים, אוספים, לוט מטבעות ומוצרי החברה הממשלתית למדליות במחירים הטובים ביותר. קשרינו המסועפים עם אספנים, חובבים וסוחרים בכל רחבי העולם, המוניטין והמעמד שביססנו לעצמנו במהלך השנים והחשוב מכל - הידע המקיף והמעמיק שלנו - כל אלה מאפשרים לנו לספק לכל לקוח מידע אמין, מפורט ומעודכן לגבי מגוון רחב של שטרות ומטבעות.

 

מכירת שעוני יוקרה

אנו במרכז הזהב עוסקים במכירה וקנייה של שעוני יוקרה ובמתן הערכות שווי ובדיקת אותנטיות לשעוני יוקרה חדשים ויד שנייה. בחנות מופעלת מעבדת שעונים אשר עוסקת בתיקון שעוני יוקרה מכל הסוגים ומכל הדגמים המובילים. 

מעוניין להתחדש בשעון יוקרתי ואיכותי מהדגמים המובילים: רולקס, אומגה, ברייטלינג ודגמים יוקרתיים אחרים? אל חשש, קניה מהחנות שלנו היא קניה נכונה ! לאורך השנים התפתח שוק שעוני היוקרה מיד שניה בישראל ובעולם כולו, אצלנו ניתן לרכוש שעוני יוקרה במחירים הטובים בשוק בהתחייבות לבדיקה מקיפה המכילה בדיקת אותנטיות ומנגנונים של שעוני יוקרה מהחברות המובילות בעולם מכל טווחי המחירים.