רח׳ הרקון 13 רמת-גן. קומת גלריה מתחם הבורסה טלפון: 03-5335060

איך למכור את טבעת האירוסין שלך?

החלטת למכור את טבעת האירוסין שלך?

מסתבר שאת/ה לא לבד! ישנן סיבות רבות להחליט על מכירת טבעת אירוסין.

הסיבות לכך מגוונות, ייתכן ותרצו למכור בעקבות מערכת יחסים שנגמרה, אתם זקוקים לכסף מזומן בדחיפות, או פשוט את/ה לא אוהב/ת את הטבעת יותר.

לא משנה מה הסיבה עשויה להיות, אתם תוהים אם זה בסדר למכור את טבעת האירוסין 

השורה התחתונה היא כן! טבעת אירוסין יכולה לעלות מאות עד מאות אלפי שקלים.

מדוע אנשים מוכרים את הטבעות? למי את/ה יכול למכור ? ואיפה תוכלו לקבל את ההצעה הטובה  ביותר?

כל התשובות בהמשך..

למי שייכת הזכות למכור את טבעת האירוסין?

אם את/ה רוצה למכור את טבעת האירוסין כי היחסים עם הבן/ת זוג לשעבר הסתיימו, את/ה עשוי לתהות, "מי מקבל את הזכות למכור את טבעת האירוסין?" ראשית, נסו להגיע להסכם עם בן/בת הזוג . אם אינכם יכולים להגיע להסכם, כדאי להתייעץ עם עו"ד המטפל בגירושים מכיוון שהחוקים למי יש את הזכויות על טבעת האירוסין משתנים כל מקרה לגופו. 

האם זה בסדר למכור את טבעת האירוסין שלי?

התשובה היא כן.
אם זה משהו שהחלטת, את/ה רשאי/ת לעשות זאת !
(על פי חוק או על פי הסכם עם בן/בת הזוג לשעבר), מכירת טבעת האירוסין הוא מעשה מקובל
לחלוטין.

"אם אתה אמיץ מספיק להגיד- היה שלום, החיים יתגמלו אותך בשלום חדש" (פאולו קואלו)

אז מה הן הסיבות הנפוצות ביותר למכירת טבעת אירוסין:

ממשיכים הלאה-  אחת הסיבות העיקריות מדוע אנשים מחליטים למכור את טבעת האירוסין שלהם היא כי מערכת היחסים שלהם הסתיימה. הנישואים שלך הסתיימו בגירושים? טבעת האירוסין נשארת עכשיו פשוט תזכורת כואבת של העבר.

מכירת טבעת האירוסין שלך מאפשרת לשחרר את הזיכרונות הקשים האלה ולאפשר לעצמך לנוע רגשית. מעשה ההרפייה מהטבעת יתן לך תחושה של העצמה.  חשוב לזכור כי טבעת האירוסין היא רק אוסף אבק במגירה.  אז אם את/ה לא עונד/ת אותה, למה לא למכור?

זקוקים למזומן בדחיפות-  אם עברתם או עוברים גירושים, אתם בטח יודעים כמה התהליך יקר. על ידי מכירת טבעת האירוסין שלך, יהיה לך כסף שיעזור לשלם את דמי ההליך המשפטי. או כסף שיעזור בחיים החדשים שלך לאחר הגירושים. כסף זה יכול לעזור לספק יציבות תוך כדי התחלת שלב חדש בחיים שלך

עם זאת, זה לא חייב להיות רק מסיבות הקשורות לגירושים.  יכול להיות שפשוט נתקלת בקשיים כלכליים בלתי צפויים, וצריך/ה לגייס כסף במהירות.

שידרוג-  ייתכן שאת/ה מעוניין לשדרג את טבעת האירוסין שלך. אם אתם מחדשים נדרים או שטבעת האירוסין שלך כבר לא לטעמך. מכירת טבעת אירוסין ישנה כדי לקנות טבעת אירוסין חדשה הופכת פופולארית יותר ויותר.

?איפה כדאי למכור את הטבעת

יש הרבה מקומות שבהם אפשר למכור את טבעת האירוסין שלך, אבל למצוא את המקום הטוב ביותר לא תמיד קל. הנה כמה מאפשרויות המכירה הנפוצות ביותר:

חנות משכון: חנות משכון היא האפשרות המהירה ביותר מפני שתוכל לקבל כסף מזומן במקום. עם זאת,  כדאי לבדוק את החנות לפני, מפני שלא כל חנות משכון מעסיקה גמולוגים אשר יכולים להעריך במדויק את מחיר טבעת האירוסין שלך. ולכן הערך שתקבל עבור הטבעת יכול להיות נמוך.

פרסום מודעה באינטרנט: יש מגוון אינסופי של אתרי אינטרנט כגון :יד2, שבהם ניתן לפרסם את טבעת האירוסין שלך למכירה. היתרונות הם שאתם יכולים לבחור כמה אתם רוצים עבור הטבעת . עם זאת, תמחור יהלומים וטבעות אירוסין הוא עניין מסובך וקצת בעייתי עבור אנשים ללא מומחיות בתחום היהלומים או ידע על שוק התכשיטים יד שנייה.

יכול להיות מצב שהמכירה תיקח חודשים או שנים או בכלל לא תמכר. הסיבה לכך היא שאתם מחפשים קונה אשר יחפש את הטבעת המדויקת, באותו מחיר ואת גודל הטבעת המדויק. בנוסף, צריך להיות זהירים בהקשר של למי אתה מוכר ולא להחליף מידע אישי או פיננסי עם גורם לא מוכר. אם כבר מצאת קונה, כדאי לערוך את המפגש במקום ציבורי עם ליווי של חבר או בן משפחה.

איביי - מכירה פומבית: באתר מכירות פומביות כמו איביי, ייתכן שתוכלו לקבל יותר כסף עבור הטבעת,  כמו כן, הצעות רבות יכולות להעלות את הערך של הטבעת שלך. עם זאת, אין ערובה כי הטבעת שלך תייצר עניין משמעותי או תמכר. ייתכן שאנשים רבים לא ירגישו בנוח לקנות ממישהו שאין לו היסטוריית מכירה. כמו כן, ללא ידע בתעשייה, קביעת מחיר הוגן עבור טבעת האירוסין שלך היא לא משימה קלה. והמכירה, כמו בפרסום מודעה באינטרנט עלולה לקחת זמן רב.

חנות מתמחה למכירת זהב ויהלומים: כאשר אתה פונה למומחים בתעשייה הם יכולים לספק לך את המחיר הטוב ביותר עבור טבעת האירוסין שלך. עם צוות אשר מתמחה בקנייה, מכירה והערכת שווי של תכשיטים ונסיון בתחום, כמו "מרכז הזהב" .תוכל/י לקבל הצעה כנה ואמיתית עבור טבעת האירוסין שלך (כמו גם יהלומים, תכשיטי מעצבים ושעוני יוקרה). אצלינו תקבל שירות מהיר, מאובטח והכל בחינם!  והתשלום מתבצע במזומן ובמקום!

אז איך תוכל למכור את הטבעת הישנה שלך במרכז הזהב?

 מלא/י את הטופס הפשוט שלנו: מכירת זהב

או חייג/י אלינו: , 054-9940800 ,03-5335060

 


השאר תגובה

שים לב, תגובות חייבות להיות מאושרות לפני שיפורסמו.