קניית זהב

קניית זהב

זהב מאז ומתמיד קיבל את אות האצולה בין אוצרות הטבע. ערכו תמיד מוערך ובתוך נחשב למתכת יקרת ערך ומבוקשת. לפיכך, מיזה אלפי שנים בני אדם בוחרים להתקשט בתכשיטי זהב בעיצובים שונים. תעשיית הזהב מאז ועד היום עברה כברת דרך ארוכה ונוצצת במיוחד.

דברים שחייב לדעת על זהב

הזהב אוצר טבע יקר ערך גם בפן הסנטימנטלי, כאשר הוא מגיע לעיבוד והופך לתכשיט מסוגנן עד לענידתו. כמו כן הוא מגיע בצורות שונות ורבות רגע לפני שהוא עובר תהליך עיבוד.

חלק מהצורות המוכרות של הזהב אינו נראה רק בתכשוט, אלא גם באונקיות זהב המוכרים לרבים כמטילי זהב. כאמור, כך הוא מגיע לצרכן לאחר עיבוד על ידי ערבוב במתכות ומדרגות טוהר שונות שלו. לכן ,יש מידות שונות של קרט בזהב. מאידך הוא מגיע מהטבע כמתכת טהורה הנמדדת ב- 24 קרט.

לא רק תכשיטים ומטילים עשויים מזהב, בימינו המודרניים ניתן להתרשם מקניית זהב בצורות ואופנים שונים ומגוונים כפרי הדמיון ורצון האדם.

ערכו של הזהב וקנייתו

מאז ומתמיד הזהב היה מבוקש. היו תקופות ושנים בראי ההיסטורי שאף תוארו בסוגיה זו כבהלה לזהב. אחרי ולפני הכל מדובר במתכת יקרה ואצילית שתמיד היה לה ביקוש. ערכו של הזהב תמיד עלה ולא איבד מערכו . האמון בזהב משבץ את ערכו ומאפשר לכל מי שמעוניין לקנות ולמכור זהב כהשקעה משתלמת וחיונית. משום שבתקופות משבר כלכלי ישנה נטייה לערכו לזנק. לפיכך, יש לו תפקיד חשוב בהשקעות סולידיות. כיום נחשב הזהב ליקר בכל הזמנים. מחירו האמיר ושוויו בהתאם.

אם אתם מעוניינים לקנות זהב כהשקעה, אחת הדרכים המקובלות והידועות היום היא באמצעות מטבעות זהב. זו הדרך הבטוחה עבור ההשקעה שלכם, כאשר מטבעות בוליון נחשבות  להשקעה הטובה והמומלצת ביותר מבין המטבעות הקיימים בשוק קנייה ומכיר זהב במטבעות. כמו כן, מדובר במטבע מודרני ועשוי מכ – 100 אחוזי זהב טהור. כך שקנייה ומכירה של מטבעות זהב נעוץ   לא רק בביקוש סוג המטבע אלא גם ובעיקר בבחירת סוחרי זהב בעלי ניסיון ומוניטין של שנים.

קניית זהב בתכשיטים

תכשיטי זהב או יהלומים מבלד היותם ידידים טובים של האישה והאדם, הינם בעלי ערך גבוה בכל הזמנים. כאשר אתם זקוקים לכסף ומעדיפים לא להזדקק להלוואות ממקורות שונים, מכירה של תכשיטים תספק לכם פתרון זמין ומיידי. כמו כן קניית זהב מתבצעת באופנים וצורות שונים הן מתכשיטים הן חדשים והן ישנים, מטבעות, אונקיות (מטילי זהב), יהלומים ושעונים וכדומה.

בתוך כך, אם אתם יורשים זהב, על מנת לתרגם את הירושה להשקעה רווחית ומיידית היא מכירת ירושת הזהב. זאת לאור העובדה כי שערי קניית הזהב מהגבוהים היום. ואתם זוכים לשקט כלכלי יותר מתמיד.

קונים מכם ומוכרים לכם זהב

תכשיטי שחיבר קונים כל הנוצץ זהב, החל מתכשיטים שונים ישנים וחדשים, מטילי זהב, מטבעות וכדומה. המוניטין והניסיון שלנו ערבים לזהב שלכם, מחירים המצמצמים את פערי התיווך וחוסכים לכם כסף רב הן בקנייה והן במכירת זהב ויהלומים.

מעבר לכך, השירות שלנו מהול בפרפקציוניזם והערכה לזהב ולבעליו. המומחים שלנו ילוו אתכם במתן ייעוץ ללא התחייבות עד למכירת הזהב שלכם או קנייתו ולקבל תמורה הוגנת ומחירים ואיכות ללא תחרות .